Witaj na Konsekwentni.pl - Forum Świadomego Rodzica!

Program "Konsekwentni" jest odpowiedzią na sygnalizowane przez Rodziców zapotrzebowanie w zakresie poradnictwa związanego z wychowywaniem dzieci. "Konsekwentni" to projekt internetowy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej "Osiek". Naszym celem jest budowanie świadomych postaw rodzicielskich, a tym samym wspieranie Rodziców w działaniach wychowawczych i doskonaleniu kompetencji.

Do realizacji naszego programu wybraliśmy drogę internetową, jako, że dzisiaj większość Rodziców intensywnie łączy życie prywatne z zawodowym,
co znacznie ogranicza dyspozycyjność i możliwość spotkania na tradycyjnych warsztatach. Ponadto chcemy Państwu umożliwić wymianę doświadczeń
z innymi Rodzicami - stąd właśnie pomysł na forum.

Zapraszamy do korzystania z materiałów szkoleniowych oraz do dyskusji o emocjach i zachowaniu dzieci, szkole i nauce, sytuacjach domowych i wielu innych kwestiach sprawach Państwa nurtujących.

Mamy nadzieję, że program "Konsekwentni" okaże się dla Państwa inspirujący i pomocny, a także przyniesie widoczne efekty.
Zapraszamy do rejestracji, dzięki której zyskają Państwo dostęp do bogatych zasobów naszego forum.

Ekipa Konsekwentni.pl
zarejestruj się zaloguj się

Musisz być zalogowanym użytkownikiem, żeby przeglądać ten dział.

Zapomniałem hasła
 

Zarejestruj

Aby się zalogować, musisz być zarejestrowany/a. Rejestracja zajmuje tylko chwilę i znacznie zwiększa Twoje możliwości. Administrator może nadać dodatkowe uprawnienia zarejestrowanym użytkownikom. Zanim się zarejestrujesz, upewnij się, czy znasz nasze warunki użytkowania oraz politykę prywatności. Upewnij się też, że przeczytałeś/aś wszystkie regulaminy umieszczone na forum.

Warunki użytkowania | Polityka prywatności


Zarejestruj

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Theme created by StylerBB.net
Ta strona korzysta z plików cookie do poprawnego funkcjonowania.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usług.
cron